VI TARPTAUTINIS JAUNŲJŲ PIANISTŲ KONKURSAS “BALTIJOS GINTARĖLIAI“ 2018

REZULTATAI

A1 KATEGORIJA

LAUREATAI /LAUREATE

 

II Vieta / Place     GODA CHARLAMOVA    Lietuva / Lithuania

 

DIPLOMANTAI /DIPLOMAED

 

OLIVIJA KRAVCOVAITĖ        Lietuva / Lithuania

 

PADĖKOS RAŠTAI

MILDA ZUBAVIČIŪTĖ    Jauniausias dalyvis

JOKŪBAS ŽIUBRYS    Už perspektyvą

NIDIJUS VALATKA        Už perspektyvą

 

A2 KATEGORIJA

LAUREATAI /LAUREATE

 

I Vieta / Place        ALISA RZAEVA        Rusija / Russia

I Vieta / Place        PIJUS PIROGOVAS        Lietuva / Lithuania

II Vieta / Place    MARK RUBCOV        Lietuva / Lithuania

 

DIPLOMANTAI /DIPLOMAED

 

ALEKSANDRA LIZUNOVA    Lietuva / Lithuania

JEKATERINA LIMANEC        Lietuva / Lithuania

MEIRA METELICA             Lietuva / Lithuania

JORIS PILIBAITIS            Lietuva / Lithuania           

GABRIELIUS ŽIUBRYS        Lietuva / Lithuania

 

PADĖKOS RAŠTAI

PIJUS PIROGOVAS        Už baroko epochos kūrinio atlikimą

MARK RUBCOV        Už baroko epochos kūrinio atlikimą

GRETĖ PRANAUSKAITĖ    Už lietuvių kompozitoriaus kūrinio atlikimą

RUGILĖ MAŽRIMAITĖ    Už perspektyvą

 

B KATEGORIJA

LAUREATAI /LAUREATE

 

Grand Prix        NATALJA KUC            Rusija / Russia

I Vieta / Place     MATAS NORMANTAS        Lietuva / Lithuania

II Vieta / Place    GABRIELĖ BEATA ŠTARAITĖ    Lietuva / Lithuania

II Vieta / Place    VYTAUTAS ŠUKYS            Lietuva / Lithuania

III Vieta / Place    DĀRTA KRISTĪNE OZOLIŅA    Latvija/ Latvia

 

DIPLOMANTAI /DIPLOMAED

 

EDVĪNS IVANOVS            Latvija/ Latvia

DANA KRAVCOVAITĖ        Lietuva / Lithuania

AMELIJA ONDZULE        Latvija/ Latvia

GLEBS JEVSEJENKOVS        Latvija/ Latvia

EKATERINA MIKHMEL        Rusija / Russia

 

PADĖKOS RAŠTAI

MATAS NORMANTAS        Už lietuvių kompozitoriaus kūrinio atlikimą

DANA KRAVCOVAITĖ        Už šiuolaikinį kūrinį

ARNAS TOLIUŠIS            Už lietuvių kompozitoriaus kūrinio atlikimą

 

C KATEGORIJA

LAUREATAI /LAUREATE

 

I Vieta / Place        SAULĖ NORVAIŠAITĖ        Lietuva / Lithuania

II Vieta / Place    DANIELA GRUGULE        Latvija/ Latvia

III Vieta / Place    YULITA EMILIYA NEDZELSKA    Lenkija / Poland

 

DIPLOMANTAI /DIPLOMAED

 

IZIDĖ MARCINKUTĖ        Lietuva / Lithuania

LIVEI SUN                Lietuva / Lithuania

DOMINYKA PASLAVSKAJA    Lietuva / Lithuania

 

PADĖKOS RAŠTAI

SAULĖ NORVAIŠAITĖ    Už lietuvių kompozitoriaus kūrinio atlikimą