Menu Close

Video galerija

Berniukų ir jaunuolių choro "GINTARĖLIS" jubiliejinis 60-mečio koncertas. Klaipėdos koncertų salė, 2023 03 25.


Mokyklos mokytojų kalėdiniai video sveikinimai mokyklos bendruomenei!

***

KONCERTAS “Išausim juostą iš garsų” foto reportažas iš BALTICUM televizijos. 2019-05-03

STYGINIŲ INSTRUMENTŲ KLASĖ

nikita

CHORINIO DAINAVIMO KLASĖ

Vilnius_316
E.Lubys &Gintarėlis20a
gintarelis-zalcburgas06 – kopija

MUZIKOS TEORIJOS KLASĖ

Kasmet, pirmąjį pavasario šeštadienį, vykstant spalvinagomis verbomis pasipuošusiai Kaziuko mugei, mokiniai iš įvairių šalies mokyklų skubėdavo į moksleivių muzikologijos konferenciją, kurią organizuoja Vilniaus ,,Lyros“ ir Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklos.
Deja, Kaziuko mugė, dėl pandemijos neįvyko, o štai tarptautinei konferencijai pandemija nesutrukdė – ji vyko nuotoliniu būdu.
Šių metų konferencijos tema-,,Muzika+ arba Muzikos ryšys su kitais menais“ skatino moksleivius ieškoti sąsajų, sąlyčio tarp muzikos istorijos ir dailės, kino, tekstilės, architektūros, literatūros, choreografijos, tautodailės sričių.
Renginyje dalyvavo mokiniai iš Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijos, Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos, Vilniaus savivaldybės Grigiškių meno mokyklos, Rietavo Mykolo Kleopo Oginskio meno mokyklos, , Telšių meno mokyklos, Gargždų muzikos mokyklos, Šiaulių Dainų muzikos mokyklos ir Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos. Konferencijoje skaitė pranešimus ir svečiai iš užsienio šalių: Baku centrinės Gara Garayevo menų mokyklos (Azerbaidžanas), Kaliningrado S. Rachmaninovo vardo muzikos koledžo (Rusija) ir Lielvardės apskrities muzikos ir meno mokyklos (Latvija).
Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklos mokiniai Kamilė Smailytė, Liepa Petraitytė, Ignas Gvazdaitis, Vytautė Piekutė taip pat dalyvavo konferencijoje ir pristatė darbą apie menueto raidą , jo kitimą epochų eigoje: ,,Menueto reformacija: nuo senovinio šokio iki šių dienų”.

Konferencija video2018 kovo 3 dieną vykusios respublikinės muzikos ir meno mokyklų moksleivių muzikologijos konferencijos ” Modernios Lietuvos šimtmetis: muzikos istorija ir jos herojai”, skirtos Lietuvos valstybės atkūrimo 100 – mečiui akimirkos. Organizatoriai, konferencijos vedantieji ir video filmo ” Džiazuojantis uostas ir jo kapitonas” autoriai Šarlota Galinauskaitė, Martas Lingvenis, Kamilė Dragūnaitė su herojumi – V. Grubliausku.

 

DŽIAZINIO DAINAVIMO KLASĖ

FORTEPIJONO KLASĖ

SVEIKINAME!!!

2017 m. balandžio 19 d.

Nominacijos: „Metų mokinys 2016“ ir „Metų kolektyvas 2016“ apdovanojimas.

Šiais metais nominaciją „Metų mokinys 2016“ pelnė 6 klasės mokinė – pianistė Martyna Valeikaitė, jos mokytoja Vilija Revutienė,
o „Metų kolektyvas 2016“ nominaciją pelnė 7 klasės šokio mokinės, mokytojos Onutės Jakienės auklėtinės