Menu Close

KORUPCIJOS PREVENCIJA

PRANEŠK

    Jūsų Vardas (privaloma)

    Jūsų Elektroninio pašto adresas (privaloma)

    Tema

    Jūsų Pranešimas

    Saugos klausimas

    Atsakingas asmuo už antikorupcinį Konservatorijos darbuotojų švietimą ir informavimą, antikorupcinės aplinkos kūrimą, pranešimų, susijusių su korupcijos pasireiškimu administravimą –  ugdymą organizuojančio skyriaus vedėja Rasa Medutienė. 

    Kokiais būdais galima teikti pranešimus?

    • telefonu: +37062892413
    • el. paštu: pociute.rasa@gmail.com (ugdymą organizuojančiai skyriaus vedėjai Rasai Medutienei) arba pranešėjo apsaugos kanalu pranesk@jkacinsko.lt
    • tiesiogiai atvykus į muzikos mokyklą, Statybininkų pr. 5., LT-94237 Klaipėda.
    • Taip pat informaciją galite pateikti arba pareikšti savo nuomonę dėl korupcijos prevencijos ir kontrolės vykdymo savivaldybėje anoniminiu pasitikėjimo telefonu (8 46) 21 78 88, el. paštas: antikorupcija@klaipeda.lt.
    • Klaipėdos miesto savivaldybės pastatuose – Liepų g. 11 ir Danės g. 17, esančiose dėžutes su užrašu „Aš prieš korupciją Klaipėdos miesto savivaldybėje“
    • Nuomonės pareiškimas dėl korupcijos prevencijos ir kontrolės vykdymo savivaldybėje: https://www.klaipeda.lt/lt/-3/korupcijos-prevencija/pranesk-apie-korupcija/2738

    Kas gali teikti informaciją apie pažeidimus?

    Darbuotojai, dirbantys muzikos mokykloje pagal darbo sutartis.

    Informacija apie gautus korupcinio pobūdžio nusikalstamos veikos pranešimus:

    2021 m. – negautas nė vienas pranešimas;

    2022 m. – negautas nė vienas pranešimas:

    Informuojame, kad Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokykloje  iki 2023 m. rugsėjo 1 d. nebuvo gautas nė vienas pranešimas, kuris būtų susijęs su piktnaudžiavimu tarnybine padėtimi ar korupcija.

    Kokia forma gali būti teikiama informacija apie pažeidimus?

    • Asmeniui, atsakingam už korupcijos prevenciją ir kontrolę, pateikiamas pranešimas turi atitikti bendruosius reikalavimus, keliamus asmens kreipimuisi į viešojo administravimo institucijas, įstaigas ir kitus viešojo administravimo subjektus.
    • asmuo ar asmenys, kurio (-ių) veikimas ar neveikimas galimai turi biurokratizmo, piktnaudžiavimo, susijusių su korupcija, požymių;
    • asmuo ar asmenys, apie kurį (-iuos) yra duomenų, kad jie gali žinoti apie pranešime nurodytas aplinkybes;
    • įvykio aplinkybės (laikas, vieta ir kt.) ir kiti duomenys, pranešėjo nuomone, turintys reikšmės pranešimui nagrinėti.
    • Asmuo gali pateikti dokumentus, patvirtinančius pranešime nurodytas aplinkybes.
    • Pageidautina, kad pranešimas būtų pasirašytas jį surašiusio asmens ar pranešimo turinio teisingumas, kai pranešimas pateikiamas žodžiu, o jį užrašo asmuo, atsakingas už korupcijos prevenciją ir kontrolę, būtų patvirtintas pranešėjo parašu.
    • Jei asmuo pageidauja būti informuotas apie atliktus veiksmus, priimtus sprendimus, pranešime turi būti nurodyti asmens kontaktiniai duomenys: telefono numeris, fakso numeris, elektroninio pašto adresas, gyvenamosios vietos adresas ar bet koks kitas adresas, kuriuo galima pateikti atsakymą.

    Daugiau informacijos antikorupcine tema:

    Nuo 2022 m. spalio 1 d. įsigaliojo naujos redakcijos įsakymas „Dėl Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos direktoriaus 2021 m. lapkričio 30 d. įsakymo Nr. 2-246 „Dėl Korupcijos pasireiškimo tikimybės nustatymo ir jo atlikimo tvarkos rekomendacijų patvirtinimo” pakeitimo“:

    ANTIKORUPCINIS ŠVIETIMAS VAIKAMS:

    Dokumentai:

    Skip to content