Menu Close

Tarptautinis meninis edukacinis projektas MENŲ KRANTAI 2023

Tarptautinio meninio edukacinio projekto MENŲ KRANTAI 2023 dienoraštis…
 
Gegužės 29 d. prasidėjo Tarptautinis meninis edukacinis projektas MENŲ KRANTAI 2023, atvyko Lielvardės muzikos ir meno mokyklos (Latvija) mokiniai ir mokytojai.
Pirmasis susitikimas įvyko Palangoje. Svečiai grožėjosi Palangos miestu, jūra, lepinosi saulės spinduliais.
Gegužės 30 d., antroji Tarptautinio meninio edukacinio projekto MENŲ KRANTAI 2023 diena. Svečiai iš Latvijos ryte aplankė Palangos Gintaro muziejų, o po pietų lankėsi mūsų mokykloje, repetavo ir ruošėsi koncertui. Muzikuojantys projekto dalyviai padovanojo žiūrovams nuostabų koncertą „Muzikiniai susitikimai“, kuriame muzikavo mokiniai iš Lielvardės muzikos ir meno mokyklos, mūsų mokyklos, šoko partnerių Klaipėdos „Medeinės“ mokyklos mokiniai. Projekto dailininkai tuo tarpu svečiavosi Eduardo Balsio menų gimnazijoje, kur vyko tarptautinės kūrybinės dirbtuvės.
Gegužės 31 d. – trečioji Tarptautinio meninio edukacinio projekto MENŲ KRANTAI 2023 diena.
Projekto dalyviai dieną pradėjo energingai. Ryte visi sugužėjo į projekto partnerių, Vaikų laisvalaikio centro klubą “Žuvėdra”, kur kūrybinių dirbtuvių metu “kepė” molines spurgas ir piešė savo pojūčius užrištomis akimis. Pasidarbavę važiavo pietauti. O po šventinių pietų, projekto mokiniai ir mokytojai buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis ir “Padėkos raštais”. Pasistiprinę, mūsų svečiai vyko į Kretingos Dvaro muziejų, susipažino su ekspozicija ir edukacijoje gamino rankų darbo saldainius.
Prie jūros atsisveikinę su saule, mūsų draugai rytoj išvyksta namo.
Dėkojame visiems dalyviams, klausytojams ir visiems padėjusiems. Ačiū projekto partneriams:  Lielvārdes Mūzikas un mākslas skola, Klaipėdos vaikų laisvalaikio centrui, Klaipėdos “Medeinės” mokyklai, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijai už draugystę, bendrystę, gerą laiką kartu. Iki kitų susitikimų…
Apie projektą “Menų krantai” spaudoje dalinasi mokytoja Loreta Tumanovienė: https://klaipeda.diena.lt/naujienos/klaipeda/miesto-pulsas/i-pajuri-atvyko-jaunieji-kurejai-latvijos-1128138