Respublikinio bendrojo fortepijono konkurso „Jūros eskizai“ REZULTATAI

Respublikinis bendrojo fortepijono konkursas “Jūros eskizai” įvyko! Žiuri komisija, išklausiusi 78 dalyvių vaizdo įrašus, negailėjo prizinių vietų, nes lygis buvo gana aukštas. Jaunieji atlikėjai, kad ir sunkiomis sąlygomis, skambino įtaigiai ir tikrai pasiruošę konkursui.
Sveikiname visus konkurso dalyvius – ir laureatus, ir diplomantus! Ypatingai dėkojame visiems mokytojams, be kurių nebūtų tokių puikių rezultatų!
Respublikinio bendrojo fortepijono konkurso „Jūros eskizai“
REZULTATAI
2020-12-05
Mantas Gontis – GRAND PRIX
I grupė (1 – 4 klasė)
1. Arijus Agurkis – 1 vieta
2. Viktorija Aničaitė – Diplomas
3. Marija Aleksandra Buzinaitė – Diplomas
4. Elijus Dilys – 2 vieta
5. Igneta Dilytė – 3 vieta
6. Laurynas Dobilas – Diplomas
7. Daumantas Gudaitis – 1 vieta
8. Joris Janulis – 3 vieta
9. Arijus Vaclovas Jonušas – 2 vieta
10. Arminas Keras – Diplomas jauniausiam konkurso dalyviui
11. Tautvydas Keras – 3 vieta
12. Ksenija Kusaitė – Diplomas
13. Karina Matulytė – 2 vieta
14. Žanas Medelinskas – Diplomas
15. Lauris Novikas – Diplomas
16. Edvinas Oblačinskij – 2 vieta
17. Jaroslav Oblačinskij – Diplomas
18. Nojus Stanys – 3 vieta
19. Karolina Stasilovič – Diplomas
20. Saulė Šopaitė – 2 vieta
21. Timas Vaišys – 2 vieta
22. Viltė Vėlyvė – Diplomas
23. Džiugas Zalepūga – 3 vieta
24. Mantas Zalepūga – 2 vieta
II grupė (5 – 8 klasė)
25. Povilas Cibulskis – 2 vieta
26. Barbora Cirtautaitė – 2 vieta
27. Monika Čiapaitė – 2 vieta
28. Benita Čirvinskaitė – 3 vieta
29. Gustas Danevičius – 1 vieta
30. Albertas Didoras – Diplomas
31. Pijus Dumbrauskas – Diplomas
32. Urtė Gadeikytė – 1 vieta
33. Kostas Kutra – 1 vieta
34. Gabija Okeana Griciūtė – Diplomas
35. Perlita Grigaitytė – Diplomas
36. Emilija Gudaitytė – 3 vieta
37. Benediktas Ilčiukas – 3 vieta
38. Viltė Jakeliūnaitė – 3 vieta
39. Gabrielius Adomas Janulevičius – Diplomas
40. Saulė Jonušaitė – 3 vieta
41. Agneta Juškaitė – 3 vieta
42. Evaldas Kaupas – 1 vieta
43. Marija Liutkevičiūtė – 2 vieta
44. Kamilė Raciūtė – Diplomas
45. Kristina Rudejevaitė – Diplomas
46. Beata Tadaravičiūtė – 2 vieta
47. Leonardas Tamošaitis – Diplomas
48. Stela Urbonaitė – Diplomas
49. Gvidas Valaitis – 3 vieta
50. Žygimantas Valiukėnas – 2 vieta
51. Dovilė Vasiliauskaitė – Diplomas
52. Emilijus Zabukas – 1 vieta
53. Mirabela Zakrevskaja – 1 vieta
54. Kamilė Žadvydaitė – Diplomas
III grupė (9 – 10 klasė)
55. Barbora Bačkutė – 1 vieta
56. Leonardas Stanislovas Gabriūnas – 1 vieta
57. Mantas Gontis – Grand Prix
58. Jonas Kaminskas – 2 vieta
59. Eglė Leščiūtė – Diplomas
60. Deimantė Motiejūnaitė – 1 vieta
61. Toma Pauraitė – 3 vieta
62. Julija Sotirovič – 3 vieta
63. Alanas Užemeckas – 2 vieta
64. Emilija Virkėtytė – 3 vieta
IV grupė (11 – 12 klasė)
65. Lukas Ablonskis – 3 vieta
66. Monika Agejevaitė – Diplomas
67. Adrijus Alminas – 1 vieta
68. Ugnė Batavičiūtė – 1 vieta
69. Kamilė Globytė – 3 vieta
70. Martis Kairys – 2 vieta
71. Martyna Kalendraitė – 3 vieta
72. Marius Kukšta – 1 vieta
73. Martyna Lidžiūtė – Diplomas
74. Deimantė Maciūtė – Diplomas
75. Liana Marija Maliauskaitė – 2 vieta
76. Armanda Šapranauskaitė – Diplomas
77. Žilvinas Šimkus – 1 vieta
78. Kotryna Terminaitė – 3 vieta