Menu Close

PAVASARIO GARSAI

KONKURSO REZULTATAI

A grupė

Smiltė Čižiūtė 1kl. mokytoja Jelena Bachmistova

  1. M. Mier  Žali laumžirgiai
  2. S. Haleris Fejerverkas

 

Tėja Korsakaitė 1kl. mokytoja Edita Šapolaitė

  1. B. Rolseth Valsas
  2. V. Bagdonas Lapė šluotuodegė

Kamilė Puleikytė 1kl. mokytoja Renata Pocė

  1. W. Gillock Pliuškenimasis upelyje
  2. J. Haydn Tema iš simfonijos Siurprizas

Dorina Tirvaitė 1kl. mokytoja Edita Dobrovolskienė

  1. B. Rolseth Valsas
  2. N. Toropova Pasivaikščiojimas

Gabija Vyšniauskaitė 1kl. mokytoja Edita Ambrozaitienė

1. Lietuvių liaudies daina Oi tai dyvai

2. W. Gillock Pliuškenimąsis upelyje

Nerius Kairys 2 kl. mokytoja Laura Kiesienė

  1. J. S. Bach Mažoji Preliudija C-dur BWV 939
  2. W. Gillock Starry Night

Oskar Koshevoj 2 kl. mokytoja Nina Majerovič

  1. J. Hummel Allegretto e-moll
  2. O. Khromushin Kitekat

Gabrielė Kvaselytė  2 kl. mokytoja Ermanda Urlovienė

  1. J. S. Bach  Mažas preliudas F – dur
  2. F. Burgmuller   Nekaltumas op.100 nr. 5

Guoda Matulaitė 2 kl. mokytoja Jolanta Banaitienė

  1. V. Barkauskas Pėdsakai smėlyje
  2. M. Eckstein Gnomų kaprizai

Zlata Sytnikova  2 kl. mokytoja Liudmila Kašėtienė

  1. D. Alexander Laguna Breezes
  2. W. Gillock Jorney in the Night

 

  1. Nojus Stanys 2 kl. papildomas instrumentas “Gintarėlis” mokytoja Edita Šapolaitė
  1. D. Kairaitytė Debesų peizažas
  2. P. Sankan Mechaninis žaisliukas

 

 

 

B grupė

Paulina Guobytė 3 kl. mokytoja Laura Kiesienė

  1. J. S. Bach Menuetas g-moll BWV 115
  2. M. Bober Preliude in F – dur

 

Radvilė Gustytė 3 kl. mokytoja Vilija Kneižienė

  1. J. S. Bach Menuetas d-moll iš A. M. Bach sąsiuvinio
  2. B. Berlin Beždžionėlės medyje

 

Aleksej Kurchanov 3 kl. mokytoja Edita Dobrovolskienė

  1. C. Gurlitt  Gulbės ežere
  2. S. Joplin Lengvieji nugalėtojai

 

Evaldas Vingis 3 kl. papildomas instrumentas “Gintarėlis” mokytoja Liubov Dziuba

  1. D. Steibelt Adažio
  2. B. Berlin Bezdžionėlės medyje

 

Aleksandr Aleksandrov 4 kl. papildomas instrumentas akordeonas mokytoja Jelena Bachmistova

  1. М. Shmitz   Peliukas Mikis
  2. W. Gillock   Palei Senos upę

 

Miroslav Barusevičius 4kl. mokytoja Edita Ambrozaitienė

  1. J. Ph. Kirnberger Minuet
  2. K. Cerny Etiudas Akvariumas

 

Marta Burbaitė 4 kl. mokytoja  Jelena Bachmistova

  1. M. Shmitz Miki Maus
  2. V. Mikalauskas  Barbės portretas

 

Marija Aleksandra Buzinaitė 4kl. papildomas instrumentas, džiazinis dainavimas mokytoja Renata Pocė

  1. M. Bober Žiemos prisiminimai
  2. M. Bober Pušies regtaimas

 

Gerda Glicaitė  4kl. mokytoja Renata Pocė

  1. J. Kozulin Asiliukas
  2. G. Kalinas Sekmadienio bliuzas

 

Jūra Gulbė 4 kl. papildomas instrumentas, fleita mokytoja Rasa Baranauskienė

  1. R. Schumann Kareivėlių maršas op. 68, N 2
  2. R. Schumann Linksmasis Valstietis op. 68, N 10

 

Viktorija Kryževičiūtė 4 kl. mokytoja Jelena Bachmistova

  1. M. Mier Rudens šviesa
  2. F. Bulgmuller Tyrumas

 

Kristina Ksendzova 4 kl. mokytoja Liudmila Kašėtienė

  1. V. Kossenko Valsas h-moll
  2. G. Kalinas Jazzatina

 

Aivaras Misevičius 4 kl. papildomas instrumentas “Gintarėlis” mokytoja Vilija Mockuvienė

  1. M. Bober Kietos kates
  2. L. van Beethoven Aleksandro maršas

 

Amelija Mitkutė 4 kl. mokytoja Gražina Vainilavičienė

  1. E. Hopson Drugelių šokis
  2. L. Povilaitis Pokalbis J. S. Bachu

 

 

C grupė

Vėjūnė Bagdzevičiūtė 5 kl. mokytoja Rasa Baranauskienė

  1. A. Šenderovas M. K. Čiurlionio eskizai : Vinjetė liaudies dainai
  2. F. Burgmuller Audra

 

Povilas Cibulskis 5 kl.papildomas instrumentas “Gintarėlis” mokytoja Vilija Mockuvienė

  1. F. Chopin Valsas a-moll, opus posth
  2. F. Burgmuller Arabesque op. 100, No. 2, a-moll

 

Olivija Guobytė 5 kl. mokytoja Danguolė Čepliauskienė

  1. M. K. Čiurlionis Mazurka h-moll op. 3 Nr. 3
  2. P. Wedgwood Apskritimai

Paulina Prudnikovaitė 5 klasė mokytoja Genovaitė Juškevičienė

  1. J. Ph. Kirnberger Preliudija e-moll
  2. L. Povilaitis Kažkur girdėtas rokenrolas

 

Simona Skersytė 5kl. mokytoja Edita Ambrozaitienė

  1. J. Haydn Andante A-dur
  2. L. Povilaitis Svajonė

 

Viktorija Staponas  5 kl. mokytoja Ermanda Urlovienė

  1. S. Heller Etiudas g-moll, op. 45 nr. 18
  2. A. Jasenka Preliudas F-dur

 

Goda Špučytė 5 kl. mokytoja  Vilija Kneižienė

  1. N. Sinkevičiūtė Subatos dienelę
  2. I. Parfionov Lapkritis

 

Gvidas Valaitis 5 kl.  papildomas instrumentas “Gintarėlis” mokytoja Sonata Dragūnienė

  1. M. Bober Jazz ‘n’ Java
  2. G. Kalinas Sentimentalus valsas

 

Adelė Buikytė 6 kl. mokytoja Laura Kiesienė

  1. A. Skulte Arietė
  2. T. Šlaustienė Gimtadienio valsas

 

Aleksandra Čiukina 6 kl. mokytoja Liudmila Parfionova

  1. L. van Beethoven Septyni ekosezai
  2. M. Bober Malonūs prisiminimai

https://www.youtube.com/watch?v=v5XKNPDMxMA

https://www.youtube.com/watch?v=2_ZBmrSxq3c

 

Eimilė Dacytė 6 kl. mokytoja  Audrona Klimienė

  1. M. Mier Jūros lobiai
  2. S. Maikapar Audra

 

Milda Kadagytė 6 kl. mokytoja Jolanta Banaitienė

  1. J. S. Bach  Dvibalsė invencija  a-moll
  2. I. Parfionov Lapės ir varnos mazurka

 

Akvilė Karnauskaitė 6 kl. mokytoja   Jolanta Banaitienė

  1. J. S. Bach  Dvibalsė invencija B-dur
  2. O. Khromusin Undinėlė

 

Ksenija Katiužinskaja 6 kl. mokytoja Laura Kiesienė

  1. F. Burgmuller Etiudas Es- dur Op.109 Nr.1 Matin-bell
  2. N. Toropova Rudenėjantis pasaulis

 

Vaiva Elžbieta Moncevičiutė 6 kl. mokytoja Danguolė Čepliauskienė

  1. W. Gillock Sentimentali Arabeska
  2. M. Bober Jazz ‘n’ Java

 

Sofija Saprykina 6kl. mokytoja Tatjana Osipenko

  1. R. Glier Eskizas
  2. F. Burgmuller Greitis op. 109 nr. 10 C-dur

 

Vesta Trapkauskaitė 6 kl. mokytoja Dalia Šiaučiukėnienė

  1. M. Bober Meilės atspindys
  2. F. Burgmüller Silfai

 

 

 

D grupė

Ana Danilenko 8 kl. mokytoja  Svetlana Koklenkova

  1. J. S. Bach Tribalsė invencija Nr.13 a-moll, BWV 799
  2. M. K. Čiurlionis Mazurka e-moll VL 172

 

Herkus Marcinkus 8 kl. mokytoja Rasa Baranauskienė

  1. J. S. Bachas Fugettė c-moll BWV 961
  2. F. Burgmuller Bėglumas op.109 N 10

 

Odilija Zarumskytė 8 kl. mokytoja Svetlana Koklenkova

  1. J. S. Bach Tribalsė invencija Nr. 6 E-dur BWV 792
  2. M. K. Čiurlionis Mazurka b-moll VL 11

 

Goda Žvilauskaitė 2 kl. Mėgėjų programa, mokytoja Vida Kostinienė

  1. V. Bagdonas Pavasaris ateina
  2. F. Chopin Valsas E-dur, op. posth

 

 

Eglė Palubinskaitė 4 kl. Mėgėjų programa mokytoja  Gražina Vainilavičienė

  1. A. Fliarkovskij Miuzetas
  2. S. Rachmaninov Itališka polka