Muzikos talentų lyga 2019

Šį pavasarį vykusiame penktajame tarptautiniame vaikų ir jaunimo vokaliniame konkurse – festivalyje “Muzikos talentų lyga 2019” puikiai sekėsi populiariosios ir džiazo muzikos skyriaus mokiniams. Su gausiais laimėjimais iš konkurso grįžo gražus būrys.

Mokytojos Irmos Keinienės mokinia: Marija Kisieliūtė – 1 vieta (jazz) ir 2 vieta (pop), Justė Gandžarauskaitė – 1 vieta (jazz) ir 2 vieta (miuziklas), Vakarė Barasaitė – 2 vieta (pop) ir 2 vieta (jazz), Ksenija Kusaitė – 2 vieta (jazz), Augustė Marozaitė – 2 vieta (pop kategorijoje).

Mokytojos Julijos Zvėrkienės mokinai: Kamila Shaluchaitė 1 vieta, Fausta Pučkoriūtė su Jekaterina Šaternikova ir Auguste Kontautaite 2 vieta, Gabrielė Meseckaitė 2 vieta, Jekaterina Šaternikova 2 vieta.

Mokytojos Rasos Verentenčevienės mokiniai : Augustė Paulavičiutė: 1 vieta (pop) ir 1 vieta (Jazz), Vesta Barasaitė – 1 vieta (Jazz) ir 2 (Pop) , Kornelija Domarkaite  2 vieta (Pop) ir 2 vieta (Jazz), Viktorija Popovaitė –  3 vieta (Jazz) kategorijoje.

Erlandos Tverijonienės mokiniai: Paulius Rimeikis  – 1 vieta (miuziklo) ir 2 vieta (pop), Gabriellė Mestanza – 1 vieta (liet.daina) ir 2 vieta (jazz), Viltė Grišonytė – 2 vieta (liet. daina) ir 2 vieta (pop), Rusnė Gedgaudaitė – 2 vieta (Jazz) ir 3 vieta (Liet.daina) kategorijose.  Ansamblis „Vocalis“ – 1 vieta.