Menu Close

Koncertas ,,Tegul muzikos garsai apšviečia širdis Kalėdų šviesa“

Gruodžio 18 d. įvyko projekto “Muzika visiems” koncertas ,,Tegul muzikos garsai apšviečia širdis Kalėdų šviesa“, kurį organizavo mokytoja N. Andrijanova.
,,Muzika visiems“ – tai bendras Klaipėdos Jeronimo Kačinsko ir Klaipėdos Naujosios apaštalų bažnyčios projektas, vykstantis nuo 2016 m. Kasmet organizuojami Advento ir Kalėdų koncertai šioje bažnyčioje jau tapo gražia tradicija.
Laukdami gražių žiemos švenčių, kalėdinių stebuklų ir atostogų, Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklos moksleiviai ir mokytojai paruošė šventinę programą. Lengvai, natūraliai, lyriškai ir nuotaikingai jaunieji muzikantai bei jų mokytojai atliko įvairių amžių ir tautų kompozitorių kūrinius. Nuoširdžią atmosferą klausytojams šiame koncerte sukūrė violončelė, fleita, vargonai, akordeonas, vokalas, kanklės ir styginių ansamblis…
Klaipėdos Naujosios apaštalų bažnyčios salė įspūdinga, jauki ir graži. Džiugu, kad tėveliai, broliai, sesės ir kiti šeimos nariai, draugai atėjo paklausyti, palaikyti ir pasidžiaugti jaunųjų atlikėjų grojimu. Nuoširdus bei šiltas klausytojų priėmimas, aplodismentai apgaubė jaunuosius atlikėjus jaukia kalėdine šiluma.