Menu Close

Dalyvavome Silkės festivalyje

Labai džiaugiamės, kad jau kelinti metai iš eilės Silkės festivalio organizatoriai kviečia mūsų muzikos mokyklos atlikėjus koncertuoti festivalio didžiojoje Kruizinių laivų terminalo scenoje. Nors gegužės 4 diena nelepino puikiu oru, geros nuotaikos lietus nesugadino. Savo dainomis ir šokiais žiūrovus džiugino mok. L. Damijonaitytės paruoštos šokėjos, Vytautė Rimkutė ir Augustė Paulavičiūtė (mok. I. Keinienė), ansamblis „Let‘s sing!“ ir Aronas Valaitis (mok. J. Zvėrkienė), Grėtė Keinytė ir Paulius Rimeikis (mok. E. Tverijonienė). Koncerto koordinatorė mok. Irma Keinienė didelį Ačiū taria festivalio organizatoriams, kurie sudaro sąlygas vaikams tobulėti, juos džiugina dovanomis. Už rūpestį ir geranoriškumą ypatinga padėka skrieja mokinių tėveliams.
Skip to content