Balandžio 9 d. Utenoje vyko Respublikinis virtualus jaunųjų atlikėjų konkursas “Naujieji atradimai 2025”, kuriame dalyvavo ir tapo laureatais gausus būrys mūsų mokyklos mokinių. Sveikiname laureatus ir jų mokytojus:
Ansamblių kategorija:
Jaunučių mušamųjų ansamblis – 1 vieta, ansamblio dalyviai: Kajus Krasnopiorov, Rugilė Bučmytė, Kristupas Monkus, Joris Belenavičius, Kajus Jocius, mokytojas Večeslav Krasnopiorov;
Vyresniųjų mušamųjų ansamblis – 1 vieta, ansamblio dalyviai: Vytautas Narmontas, Augustas Tolvaišas, Grigalius Mažūnas, Polina Jevsikova, Tautvydas Banys, Benas Krasnopiorov, Artur Klementjev, mokytojas Večeslav Krasnopiorov;
Adrija Paukštytė ir Samanta Paukštytė – 3 vieta, mokytojos Dalia Šiaučiukėnienė ir Akvilina Gaubienė;
Styginių instrumentų ansamblis “Saliuto” – 3 vieta, ansamblio dalyviai: David Emanuel Bautista Hernandez, Mark Sokolov, Gretė Znaidauskaitė, Jūratė Glinskytė, mokytojai Margarita Urbonienė ir Viktor Timašov;
Grėtė Keinytė ir Gintaras Garadauskas – 3 vieta, mokytoja Akvilina Gaubienė.
Solistų kategorija:
Milda Vilovaitė – 1 vieta, mokytoja Danguolė Čepliauskienė;
Gerda Glicaitė – 2 vieta, mokytoja Renata Pocė;
Rokas Timonovas – 2 vieta, mokytoja Daiva Jautžemienė;
Paulius Pašakinskas – 2 vieta, mokytoja Daiva Jautžemienė;
Grigalius Mažūnas – 3 vieta, mokytojas Večeslav Krasnopiorov;
Grėtė Keinytė – 3 vieta, mokytoja Akvilina Gaubienė;
Samanta Paukštytė – 3 vieta, mokytoja Dalia Šiaučiukėnienė.