- NAUJIENOS

Balandžio 11 dieną šalies kanklininkės atvyko pas mus į II Respublikinę jaunųjų kanklininkių olimpiadą „Skambiosios stygos 2015″.
Sveikinimai mūsų muzikos mokyklos jaunosioms kanklininkėms. I laipsnio diplomas: Inga Stravinskaitė ir Monika Agejevaitė. II laipsnio diplomas: Rugilė Kurmelytė, Gabrielė Šaltmerytė ir Dovilė Balvočiūtė. III

Kovo 20 dieną mūsų jaunieji birbynininkai lankėsi Vėžaičių kultūros centre ir dalyvavo festivalyje „Po Žemaitijos dangum“.
Po festivalio koncerto, skirto etnoregioniniams metams pažymėti, birbynininkai dalyvavo kūrybinės dirbtuvėlėse – mokėsi tradicinių žemaitiškų šokių ir bandė muzikuoti tradiciniais liaudies muzikos instrumentais.

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo kovo 11 d. šventę.
Kovo 10 dieną muzikos mokyklos bendruomenė pažymėjo Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo kovo 11 d. šventę. Visi pynėme trispalves draugystės apyrankes, iškilmingai giedojome „Tautišką giesmę”, klausėmės gražios

Jono Švedo jaunųjų atlikėjų liaudies instrumentais konkursas
Kovo 7 – 8 dienomis Vilniuje vyko XII Respublikinis Jono Švedo jaunųjų atlikėjų liaudies instrumentais konkursas. Sveikiname mūsų laureates kanklininkes: Vesta Zobernytė 2 kl., mokytoja Jurgita

GRAND PRIX V respublikinis Kazimiero Biliūno tautinių muzikos instrumentų ansamblių ir orkestrų festivalis
GRAND PRIX V respublikinio Kazimiero Biliūno tautinių muzikos instrumentų ansamblių ir orkestrų festivaliyje – konkurse pelnė kanklininkių ansamblis „BANGUŽĖS“: Agnė Ašmontaitė, Monika Agejevaitė ir Martyna Lidžiūtė, mokytoja Loreta Tumanovienė. Ansamblis

Kanklininkių ansamblis „BANGUŽĖS” – Agnė, Monika ir Martyna spalio 24 d. iš Alytuje vykusio IV respublikinio lietuviškos muzikos festivalio – konkurso „ATLĖK, SAKALE“ parsivežė I vietos Laureato diplomą.
Sveikiname, sėkmės, skambių stygų! Mokytojai Loretai – kantrybės ir išmonės!



